» » » Механічний апельсин

Механічний апельсин

A Clockwork Orange

Дії фільму розгортаються в футуристичної Англії. Жорстокий підліток-збоченець Алекс збирає навколо себе компанію з собі подібних і здійснює цілий ряд групових згвалтувань, побиття і знущань над добропорядними громадянами. Врешті-решт його саджають до в'язниці. Навіть досвідчені укладені ненавидять таких відморозків як Алекс і знущаються над ним також, як колись він сам треба своїми жертвами. Розуміючи, що живим йому з тюрми не вийти, підліток погоджується на небезпечний медичний експеримент. Добровольців на такі випробування знайти неможливо, тому держава гарантує свободу всім піддослідним, хто вижив після всіх випробувань. Суть експерименту в перепрограммировании свідомості на фізичне заперечення насильства...

Рейтинг:
Оригінальна назва: A Clockwork Orange
Російською: Заводной апельсин
Слоган: «Being the adventures of a young man ... who couldn't resist pretty girls ... or a bit of the old ultra-violence ... went to jail, was re-conditioned ... and came out a different young man ... or was he ?»
Тривалість: 136 хв.
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 18+
Переглядів: 56
Залишити коментар
Російською

Смотреть фильм Заводной апельсин hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 11-06-2017, 17:28
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.