Робокоп

RoboCop

Події відбуваються в недалекому майбутньому. Детройт тепер складається з двох світів, один з яких - світ злочинності, бідності і нетрів, а другий - світ величезних корпорацій. Ці корпорації правлять усім світом, їх бізнес полягає в організації польотів в космос для туристів. Крім того, вони створили свою власну поліцію, а також виготовляють штучні людські органи.

Керівництво міста розробляє проект про відродження міста Детройта. Перший пункт - будівництво високотехнологічного та суперсучасного міста, яке називатиметься Дельта-сіті. Але для цього потрібно побороти всю злочинність. Корпорація «ОСР» - одна з найбільших і впливових організацій. Її співробітники створюють проект робота-поліцейського.

Він повинен стати ідеальним співробітником правоохоронних органів, так як він абсолютно не вразливий і навіть не думає про страйки з приводу маленької зарплати. Колись поліція намагалася створити щось подібне, але у них нічого не вийшло. Тепер вся надія на робота, якого назвали Робокоп. Але для його створення потрібно органіка, а це означає, що потрібен волонтер.

Кримінальники вбивають Алекса Мерфі - співробітника поліції міста. тіло чоловіка відправляють в лабораторію, і зовсім скоро Робокоп почне свою війну проти злочинного світу.

Рейтинг:
Оригінальна назва: RoboCop
Рік: 1987
Країна: США
Слоган: «Половина людина.Половина машина. Він коп. Майбутнє правоохоронних органів ».
Режисер: Пол Верховен
Бюджет: $13 000 000
Прем'єра (світ): 1987-07-17
Тривалість: 01:42:26
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 676
Залишити коментар
Російською
Трейлер
Опубликовал Admin 8-01-2015, 23:30
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.