Свідок

Witness

Зворушливий крихкий хлопчик на ім'я Самуель, головний герой фільму "Свідок" (Witness), що відрізняється від своїх однолітків дивною одягом і ніколи не бачив статуй, афроамериканців і питних фонтанчиків, виявляється свідком кривавого вбивства. Його недавно овдовіла мати вважає, що закони країни, в якій вони живуть, до неї самої і всієї її рідний громаді амішів не належать. Але відважний поліцейський Джон Бук, в ролі якого Харрісон Форд вельми органічний, намагається побудувати міст між патріархальним укладом громади і американським способом життя. Переконливо граючи біль, страх, любов і ховаючи зброю і патрони в кухонній бляшанці, Форд намагається відшукати злочинця. У якийсь момент розумієш, що його герой вже не живе під прикриттям в реліозной громаді, а відчуває, переживає, любить і б'ється по-справжньому. Музика Жана Мішеля Жарра то затихає, то вплітається в кадр, підкреслюючи напруженість або ліричність епізодів. Стрілянина і гонитва грішать загальної схожістю в дусі вісімдесятих. Але...ніхто з персонажів не перегравати й не "тягне ковдру на себе". Подивилися. І будемо дивитися знову.

Рейтинг:
Оригінальна назва: Witness
Російською: Свидетель
Рік: 1985
Країна: США
Слоган: «Harrison Ford is John Book - A big city cop who knows too much. His only evidence: a small boy who's seen too much...»
Режисер: Пітер Вір
Тривалість: 01:52:35
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 291
Залишити коментар
Російською

Смотреть фильм Свидетель hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 24-07-2016, 12:39
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.