Леон

Léon

Чоловік на ім'я Леон є одним з кращих найманих вбивць в тутешніх краях. Саме до цієї людини звертаються в тих випадках, коли терміново потрібно вирішити складну проблему. Головний герой кінокартини ніколи не знав, що означає любити когось або ж відчувати жалість. Часом може здаватися, що Леон взагалі не здатний що-небудь відчувати.

Випадково головний герой познайомився з дівчиною на ім'я Матильда. Вона живе якраз по сусідству з кілером. У житті у дівчини сталася трагедія. Була вбита вся її сім'я. Матильда навіть знає, хто позбавив її щасливого дитинства. У смерті рідних людей героїня бачить співробітників поліції, які якимось чином були пов'язані з реалізацією заборонених речовин.

Матильда змушує Леона почати любити. Цей вічно похмурий чоловік по-справжньому відчуває людські почуття. На жаль, все це істотно відбивається на професійній діяльності героя. Невже чоловік відмовиться від справи, якою він займається довгі роки заради того, щоб взяти на себе турботу в Матильді?

Рейтинг:
Оригінальна назва: Léon
Рік: 1994
Країна: Франція
Слоган: «Ви не можете зупинити того, кого не видно.»
Режисер: Люк Бессон
Бюджет: FRF 115 000 000
Прем'єра (світ): 1994-09-14
Тривалість: 01:50:28
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 800
Залишити коментар
Російською
Трейлер
Опубликовал Admin 27-11-2014, 17:37
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.