Спліт

Split

У той час як діссоціатівние розлади психіки на даний момент до кінця не вивчені і все ще залишаються загадкою для сучасної медицини, медикам все ж вдалося виділити кілька груп настільки рідкісного і часом вельми небезпечного психічного відхилення. Однією з таких груп є множинна особистість - досить рідкісне захворювання, в результаті якого свідомість виявляється розділеним на певну кількість цілком самостійних частин, що робить можливим існування в одному тілі відразу кілька різних особистостей.
Гостросюжетний фільм розповість неймовірну історію про Кевіна - унікальну людину, в якому існує не менше двадцяти трьох особистостей. За переконанням доктора Карен Флетчер, висококваліфікованого фахівця в галузі психології, яка, незважаючи на багатий професійний досвід, вперше стикається з подібним феноменом, Кевін, як і інші люди, які страждають від цього розладу, здатний змінювати свою фізіологію в залежності від того, яка особистість в Наразі переважає в його свідомості.
Одного разу Кевін викрадає трьох дівчат-підлітків, які, прийшовши в себе, з жахом розуміють, що вони потрапили в полон до теперішнього безумцю. В той момент наші героїні ще не здогадувалися, що попереду їх чекає справжніх кошмар, адже у свідомості їх викрадача крім цілком нешкідливих персон ховається нещадний Звір.

Рейтинг:
Оригінальна назва: Split
Російською: Сплит
Країна: США
Тривалість: 17 хв.
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 124
Залишити коментар
Російською

Смотреть фильм Сплит hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 1-06-2017, 23:09
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.