» » Лунтик (Лунтік)

Лунтик (Лунтік)

Лунтик

Лунтик і його друзі в перший раз був помічений на екранах телевізорів не скажеш давним-давно, але його вже полюбили майже всі малюки і зрілі. Ключовий герой цього багатосерійного мульта - добродушний, чуйний і життєрадісний Лунтик з Місяця. Планета Територія, на якій живуть всілякі комахи і виростають прекрасні рослини, на початку його здивувала, але, добре роззнайомився з оточуючими, Лунтик відшукав правильних приятелів і прийомну сім'ю.
Ключовий герой досить допитливий, задає велику кількість питань і цікавиться практично всім колом. Коник Кузя, і Пчеленок - його правильні приятелі, які будуть намагатися допомогти Лунтик акліматизуватися в новому просторі і взяти в толк, як існувати в даному світі. У будь-якої серії мультиплікаційного кіно піднімаються важливі питання: власне що це дружба, як допомагати старшим, чому не варто прогулювати уроки в школі, власне що це мистецтво, як торкатися до інших, не схожим на тебе живим істотам і наприклад далі. Дивитися інтернет Лунтик і його приятелі можливо хлопцям різного віку, наприклад як це досить добродушний мульт з навчальними речовинами. У ньому елементарно і ясно роз'яснюються майже все багаж порівняно навколишнього нас природи, приділяється турбота моралі і етики. Протистоять Лунтик і його друзі 2 неблаговоспітанним хулігана - зухвалі і ласі гусениці, які мріють замерзнути метеликами. Вплив головного героя на даних не досить позитивних персонажів таке, власне що буквально в будь-якої серії вони трохи перевиховуються. Лунтик і його друзі онлайн дивитися варто і великим, щоб ніж будь-якого іншого взяти в толк, як приписати дитині звичайною мовою всілякі важкі багаж нашого способу життя. Бузковий кошлатий добряк став досить відомим персонажем в сучасному суспільстві - його зображення можна зустріти на футболках, портфелях, зошитах і пеналах, формуються гри для хлопців з Лунтіком, а ще в перепродажі є розмашистий вибір іграшок, що імітують цього малюка.

Дивитись онлайн мультфільм «Лунтик» в хорошій HD якості на нашому сайті, безкоштовно і без реєстрації.

Рейтинг:
Оригінальна назва: Лунтик
Російською: Лунтик
Рік: 2007
Країна: Росія
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 6+
Переглядів: 348
Залишити коментар
Російською

Смотреть фильм Лунтик hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 22-01-2017, 18:38
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.