Рок Дог

Rock Dog

Боуден - молодий мастиф, якому на роду написано охороняти рідне село, населену беззахисними овечками, від лютих вовків. Ось тільки до цього відповідального і неймовірно небезпечного заняття у нашого героя зовсім душа не лежить, йому куди цікавіше навчитися грати на гітарі і стати справжнім рок-музикантом. Але Хампе, батькові Боуден, виявляються зовсім не до душі всі ці прагнення сина, адже він не бачить в ньому нікого крім відважного сторожа і сподівається, що нетямущий молодик в майбутньому стане його гідним наступником. Але незабаром, вирішивши дати живе мрією синові один єдиний шанс, Хампі дозволяє йому відправитися в місто, сказавши наостанок, що в разі провалу він повинен буде забути про музику і повернутися в рідне село.
Так наш герой виявляється в киплячому життям мегаполісі, де він, в силу своєї провінційної наївності, відразу ж вирішує відправитися до Ангус Скаттергуду, справжньою рок-легендою, щоб спробувати стати його учнем, ось тільки зробити це виявляється не так просто. До того ж, про від'їзд Боуден відразу ж дізнається Ліннукс - підступний ватажок голодної зграї вовків, який вирішує зловити беззахисного синочка головного захисника села.

Рейтинг:
Оригінальна назва: Rock Dog
Російською: Рок Дог
Країна: Китай, США
Режисер: Еш Браннон
Тривалість: 80 хв.
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 6+
Переглядів: 150
Залишити коментар

Смотреть фильм Рок Дог hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 28-05-2017, 00:11
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.