» » Сценарій сольного фільму про Бетмена буде переписаний

Сценарій сольного фільму про Бетмена буде переписаний

Сценарій сольного фільму про Бемене, який довгий час готували Джеф Джонс, а потім коригував, буде або істотно змінений, або переписаний з нуля. Про це з посиланням на свої джерела в кіностудії Warner Bros. повідомляє видання Forbes.

За відомостями журналіста Марка Хьюза, концепція проекту може бути повністю змінена, що поставить під питання участь Джо Манганьелло </a>, який мав би зіграти лиходія Дезстроук. Більш того, як стверджує автор, Бен Аффлек "продовжує повільно і обережно дистанціюватися від проекту" після того, як відмовився від режисерського поста.

Представники студії займаються інтенсивними пошуками нового постановника і вже провели ряд переговорів з відомими голлівудськими режисерами, результати яких поки не уточнюються. Природно, всі озвучені раніше можливі терміни робіт над проектом більше не актуальні. При самому вдалому збігу обставин глядачі зможуть побачити сольний фільм про Бетмена не раніше 2019 року.

Рейтинг:
Переглядів: 168
Опубликовал Admin 10-02-2017, 00:38
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.