» » Лісник 4 сезон

Лісник 4 сезон

Лесник 4 сезон

Раніше життя бійця спецназу супроводжувалася постійність небезпекою. Леоніду Зубова доводилося неодноразово ризикувати. Після звільнення він на певний момент вирішив, що стреси позаду, залишок днів вдасться провести посеред мальовничих лісів, далеко від суєти, смертей і шуму. Чоловік помилявся. У тайзі турбот вистачає. Охорона ввіреній території від різних зловмисників не менше ризиковане заняття, ніж служба в армії. Навіть зброю доводиться використовувати часто. Лісництво, за порядком в якому тепер стежить колишній військовослужбовець, неспокійне. Потрібно завжди бути напоготові. Місцевість специфічна, нечистих на руку типів вистачає.
Часто Зубова потрібна допомога Віктора Дронова, старшого слідчого тутешньої прокуратури. У багатьох ситуаціях доводилося звертатися до мисливця Глібу сивому. І все ж основна маса клопоту лягає на плечі невтомного лісничого, що здійснює щодня багатокілометрові обходи до компанії вірного пса Рудого. Мешканці тутешніх сіл Іванісовкі і Ольховки поважають Леоніда. З його появою багато що змінилося. Браконьєрам, підприємцям, які займаються незаконними вирубками, і представникам кримінального світу все важче займатися злочинним ремеслом. Після вбивства на замовлення дружини вдівець довго не міг впоратися з особистим горем. Допомогли друзі. Тепер лісник знову в формі і виконує свою непросту, але таку відповідальну і важливу місію.

Рейтинг:
Оригінальна назва: Лесник 4 сезон
Російською: Лесник 4 сезон
Рік: 2017
Країна: Росія
Якість: DivRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 153
Залишити коментар
Російською

Смотреть фильм Лесник 4 сезон hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 5-06-2017, 21:54
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.