» » Реальні пацани 10 сезон

Реальні пацани 10 сезон

Реальные пацаны 10 сезон

Минуло вже кілька років з виходу першої серії картини, сюжет не перестає дивувати глядача винахідливістю, яка живе всередині кожного героя, творці серіалу ухвалили одноголосне рішення продовжити його, а значить - ще не все доказати і ще є цікаві ідеї.
Черговий сезон перенесе глядача в рідне місто пацанів, де вони знають кожну вуличку і закуток.
Звичайний хлопець і його двоє друзів, які працюють в автомобільній майстерні, але при цьому практично постійно живуть без засобів до існування, а навіть навпаки - вся їх робота приносить тільки якісь вічні збитки і борги. Кожного одного головного героя можна з легкістю порівняти з маленькою дитиною, один з них отримує немислиме задоволення від комп'ютерних ігор, а інший - любить діток, яких у всьому намагається копіювати. Теж саме можна сказати і про жіночий склад серіалу, дівчата вічно проводять своїх хлопців, це створює якусь трагікомічність картини.
За ці кілька років картина стала дуже популярною, їй вдалося придбати масу шанувальників. Друзі починали працювати разом, вічно бігали до дільничного, щоб відзначитися, поки головний герой не зустрів кохання всього його життя.
Він - звичайний босяк з малозабезпеченої сім'ї, вона - дочка місцевого авторитета, але цей факт зовсім не заважає зародженню справжньої любові. Природно, що відносини призводять до укладення шлюбу і народження сина. Тесть хоче, щоб його дочка і онука ні в чому не мали потреби, тому допомагає зятю побудувати свій бізнес. Друзі не кидають героя і намагаються у всьому стати для нього підтримкою, вони усвідомлюють, що єдине місце, де у них є нові перспективи - це столиця, тому приймається одноголосне рішення переїхати туди. Тут зовсім інше життя і маса перспектив, тільки їх потрібно не упустити, а вчасно скористатися ними, але на жаль нічого не виходить і герої повертаються в свої краї, де організовують власну справу, аналогів якому немає.

Рейтинг:
Оригінальна назва: Реальные пацаны 10 сезон
Російською: Реальные пацаны 10 сезон
Рік: 2017
Країна: Росія
Якість: DivRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 124
Залишити коментар
Російською

Смотреть фильм Реальные пацаны 10 сезон hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 5-06-2017, 22:02
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.