» » Західна релігія

Західна релігія

Western Religion

Найжорстокішою і підступною грою за весь цей час був визнаний покер, який ламає долі багатьох гравців. Громадяни не тільки грошики програють, але і власні життя. У минулому на кону стояло все, тому якщо хтось програвав, то міг назавжди забути про все, що було у нього. Щасливчики, які здобули перемогу, можуть собі все дозволити, тому багато хто прагнув схитрувати і виграти подібні турніри. Стає гранично зрозуміло, що за покером ховаються бандити і зловмисники, які намагаються наживатися горем гравців. Всі, хто в покер грає більш-менш добре іноді збираються в містечку на величезному турнірі. Не потрібно також забувати, що погані хлопці завжди стежать за нещадної грою і в будь-яку мить готові підлаштувати поразки супротивника. У деяких особистостей все-таки виходить уникнути подібного повороту подій, але виходить це зовсім випадково.
Схиблені на цій картковій грі, звеличують її до самих небес, вважаючи за краще винаходом людства. Вони ніколи не зупиняться, адже головне - залишатися краще за інших. Покер знищує не тільки свідомість, а й всі існуючі раніше ідеали. Ті, хто програв, надовго закриваються в собі і у власних силах більше не вірять. Тільки перемога поверне їх до колишнього життя, яка цілком можливо не так довго триватиме.

Фільм Західна релігія дивитись онлайн безкоштовно в хорошій якості !


Рейтинг:
Оригінальна назва: Western Religion
Російською: Западная религия
Рік: 2015
Країна: США
Якість: HdRip
Вікове обмеження: 16+
Переглядів: 877
Залишити коментар
Російською
Джерело 2

Смотреть фильм Западная религия hd 720p онлайн бесплатно в хорошем качестве

Опубликовал Admin 20-03-2016, 18:35
Шановний відвідувач, ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.